Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bio-kémiára menjek inkább...

Bio-kémiára menjek inkább vagy matek-infora? A paim matek-infón van de nkem szimpibb talán a kémia szerintetek meikre érdemesebb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kémia szimpatikusabb, akkor menj oda. Csak azért, mert a pasid matek-infón van, ne menj oda. (Vagy az is tetszik?)
2010. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "paid" ács szeretne lenni, vagy autószerelő, akkor is utána szaladnál? Azt csináld, amit te szeretnél, ne azt amit a pasid.Lehet egy hét múlva dob, akkor mit csinálsz?
2010. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meél maar-heesiásra.
2010. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

De éretlen vagy utolsó.... :)

Akkor félévben szakot vált, és ott tanul tovább, ahol az új barátja.

Ezt nem érteni??? :-)

2010. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Helmet meghalok toled:-D
2010. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Végül így lesz évek alatt fizika-történelem-kémia-matematika szakos,végül ERŐSZAKOS, mire rájön, hogy nem kell a más útját járni.

Ne kövessen senki mást. Rontsd el az életed magad.

Legyél senki a magad erejéből, én mindíg ezt ajánlottam mindenkinek... :-)

2010. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köccy amugy nem azért irtam irtam mert ő arra jár egyszerűen nekem is bejön az a szak....és érte biztos nem mennék arra...jah és a helyesirás figyelmetlenség miatt van hiába romániai vagyok azért az anyanyelvem a magyar és magyar osztályban vagyok...
2010. dec. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!