Mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék majd elhelyezkedni és hát még mondjuk van időm mert 11.es vagyok...na szóval én anglisztikát szeretném mert az áll közel hozzám.De viszont nem tudom,hogy mondjuk Angliában mit kezdhetnék vele :S mert az lenne a fő célom,oda kijutni.Jó lenne ha adnátok egy két ötletet mert kezdek bepánikolni,hogy mi lesz ha jövőre sem tudok mit kitalálni.Amikben jó vagyok: angol,magyar(magyar faktos vagyok),rajz,német,töri faktra is járok de azt lehet leadom(nem vagyok az a nagy töris 3-4es vagyok belőle és nem is érdekel annyira)info meg így ennyi.Rengeteget beszélek és sok témához hozzá tudok szólni.Többnyire jól tudok fogalmazni.Angolból most megyek majd előrehozott érettségire, jövőre pedig az emeltet próbálom meg.Tavasszal pedig középfokú nyelvvizsgát teszem majd le.Hát nagyjából ennyi.
2010. dec. 12. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
angliában nemhinném hogy sokat kezdhetnél a magyarral a törivel rajzal... de ha a németet is elég jól beszéled esetleg elmehetnél tolmácsnak, azokat keresik, még az informatika az mi kint (legalábbis ausztria németország mindenképp) hiány, de oda már komolyabb képzettség kell: programozó, rendszergazda, alkalmazásfejlesztő...
2010. dec. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háromszor mész angolból vizsgázni? Ahelyett, hogy elmennél emeltszintű érettségire jövőre, és megkapnád a középfokút, és kész??

Amúgy anglisztikával valószínűleg nem sokra fogsz menni Angliában, de a tolmács jó választás lehet: magyar-angol-német párosítással.

2010. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát én egyből emelten akartam előrehozottat de nem ajánlja a tanárom.Azt mondta így jobban járok ha előtte megcsinálok egy előrehozottat jövőre pedig szintet emelek.Nyelvvizsga nekem kell én nem várok jövőig.Ha 3szor angolozok akkor 3szor :D amúgy is imádom szóval...
2010. dec. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!