Felvételi plusz pontok?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne , ha pszichologiára jelentkezek ( ahol felvételi tárgy ugye az angol ,és a biosz is ) akkor lehet e ugy csinálni hogy duplázom a középszintű bioszom pontszámát és az emeltszintü bioszomért meg megkapom a plusz pontot.
2010. nov. 10. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem nagyon értem ezt a kérdést. Feltennéd még egyszer?? Vagy valaki fordítson :)
2010. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tettem egy középszintű biológiát és tervezek egy emelt szintűt is csinálni. Pszichológián nem írják elő a kötelező emelt érettségit mint orvosin , szóval azt próbálom kideríteni ,hogy egyik duplázó tárgyként beírom a közép biológia érettségimet a jelentkezésnél , akkor attól még megkapom a plusz 30at (vagy mennyit) mert van egy emelt biológiám 5ös . Remélem igy már elég tiszta :).
2010. nov. 11. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem így működik. :S :D

Vagy a közép vagy az emelt eredmény. Természetesen amelyik jobban sikerül, azt fogják nézni. Tehát ha van pl egy 90%-os közép bioszod akkor azt duplázzák és nincs pluszpont.

Vagy ha van pl egy 75%-os emelt bioszod azt duplázzák és jár érte a 40 plusz pont.

2010. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!