Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem működik az e-felvéte...

Miért nem működik az e-felvételi a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés

Belépek, mennék az e-felvételire és egy nagy piros üzenet jelenik meg, hogy csak ügyfélkapu+ után lehet belépni. Beléptem az ügyfélkapu+-ba és mégsem csinál semmit sem.


,,A 2025. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás E-felvételi felületét csak elektronikus azonosítási szolgáltatásban (Ügyfékapu+ vagy DÁP) lévő regisztrációval történt bejelentkezés után érheti el! A felvi.hu honlap Belépés/Regisztráció gombja után válassza az E-felvételi belépés opciót!" Benne vagyok az ügyfélkapuban


febr. 9. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy 0. feladat: aki nem tudja megoldani, az ne akarjon felsőoktatásba jelentkezni
febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már sikerült.
febr. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!