Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes tanulni...

Milyen szakmát érdemes tanulni hogyha elhelyezkedtem 300 000 ft nettó minimum meg legyen?

Figyelt kérdés
Női vagyok, van érettségim

tegnapelőtt 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem mindenki teheti meg hogy orvosira menjen nem mindenkit pénzelnek a szülei, a másik meg hogy egy gyári munkás többet keres mint 300ezer ft nem értem neked miért fáj az ha rá kérdeztem milyen szakmával lehet ennyit keresni, vagy te lediplomáztál és nem keresel ennyit ezért fáj ennyire?
tegnap 15:09
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 inkàbb a butaságot fáj. Ne aggódj, diplomás vagyok és jól keresek. Úgyhogy ez most nem jött be.
tegnap 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindent értek, betalált nálad a kérdés :)
tegnap 19:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Ápoló. Bp-n országos intézetekben, illetve nehezebb osztályokon jól megfizetik. Igaz hogy 2 műszak, de a 12 órák miatt úgy érzed több időd van (hiszen heti 3-4 műszakot mész).

Ha szeretnél magánban dolgozni, és nem baj hogy a 300K idővel lesz csak meg, akkor a szolgáltató iparban lenne érdemes tanulni. Fodrász-körmös telített, de egy jó gyógypedikűröst, vagy gyógy-sportmasszőrt nem könnyű találni.

Kereskedelem. Ha kereskedelmi szakképzést csinálsz, lehetsz üzletvezető.

Ha szakma nélkül szeretnél menni, lehetsz ügyfélszolgálatos. Egy idő után feljebb tudsz lépni a ranglétrán, ahol már homeoffice munkavégzés, illetve jobban fizető kisfőnök pozíció is elérhető. Onnan ha valamelyik vágyott előléptetéshez kell, tudsz továbbtanulni amit szükséges.

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Az ápolón gondolkodtam egyébként de azon belül a csecsemő ápoló érdekelne jobban, azt szívesen csinálnám bértől függetlenül de azt mondják nagyon nehéz bejutni
ma 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!