Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes tanulni...

Milyen szakmát érdemes tanulni hogyha elhelyezkedtem 300 000 ft nettó minimum meg legyen?

Figyelt kérdés
Női vagyok, van érettségim

tegnapelőtt 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Én gyárban kapok nettó 400 körül + havi 30 Szép kártyára + bérlet. Múlt hónapban fél millát kerestem.
tegnapelőtt 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az jó, de gondolom nem 1 műszakban, gyerek miatt nem tudok több műszakot vállalni egy pár évig :(
tegnapelőtt 20:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Az ország melyik részén? Mert én Miskolcon 4 műszakban mindennel együtt 160 000 ft ot kaptam 2 éve.
tegnapelőtt 20:28
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Orvos.
tegnapelőtt 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Pénzügy, számvitel, bérszámfejtő... Se pályakezdőként sokszor csak szakmai minimálbért adnak a munkáltatók, aztán 1-1,5 év után lehet jobban keresni.
tegnapelőtt 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Orvosi diploma pénzben és időben is sok, a pénzügy meg már az én városomban telített szakma, mindenki azt tanulja érettségi után plusz jó kevés pénzért is
tegnap 08:57
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

#6 hát igen, meg nem képes rá mindenki.

De ha ilyen mennyiségű pénzt akarsz, akkor abba időt és energiát kell beletenni, a semmiért nem fog az öledbe hullani. Az orvos és az informatikus szakmán kívül mindengyikre rá lehet fogni hogy telített. Ilyen mentalitàssal akkor ne kezdj bele semmibe.

Ilyen nincs hogy jó kevés pénzért, az elején mindenki kevesebbet keres, aztán munkával és idővel kiépíti az egzisztenciáját. Kivéve akinek ki van járva az útja.

A hozzáállásodon kéne változtatni, mert nagyon el vagy tévedve.

tegnap 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy meg manapság előbb tanulnak a nők, és biztosítanak maguknak és a csalàdnak anyagi hátteret, aztán ha ez megvan, akkor jöhet a gyerek. Te felcserélted a sorrendet. És még lusta is vagy mellé. Hát így nem fogod sokra vinni
tegnap 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Honnan veszed ezt? Képzeld 2 autónk van, most akarjuk megvenni hitel nélkül a második lakásunkat🤣 külföldön dolgozunk, de haza akarunk menni nem értem miért baj hogy megkérdeztem melyik szakma az ami minimum 300 nettót ad ha elhelyezkedtem az orvosok meg nem 300at kapnak minimum, egy rezidens 700 ezer ft ot kap…nem ugyanaz a kettő kategória, nem azt kérdeztem hogy mivel kereshetek 700 ezer ft ot
tegnap 14:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Itt aki el van tévedve az te vagy, megkérdezek vmit normálisan es te akadsz ki, plusz teljesen más dologról beszélsz
tegnap 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!