Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácstalan vagyok! Neked mi...

Tanácstalan vagyok! Neked mi a véleményed? Hosszú lesz

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 éves kisfiammal vagyok itthon gyes-en, de szeretnék elhelyezkedni.


Fodrász vagyok és abban is dolgoztam , előtt autós boltban dolgoztam , mint boltvezető és eladó.


A lényeg...

Szeretnék irodán elhelyezkedni,mert nagyon szerettem az irodai munkát, hogy papírokkal, adatokkal kellett foglalkozni, viszont gondolkoztam a könyvelő szakmán ,de a matekom gyenge. Logisztikát néztem,de az OKJ kevés hozzá.

A fő probléma ma már irodai adminisztrátori munkakörben is kérnek pénzügyi végzettséget.


Esetleg van e ötlete bárkinek, hogy milyen tanfolyamot végezzek el vagy vágjak bele a könyvelő képzésbe?


Ha tudsz más képzést köszönöm,ha leírod az ötlet



ma 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vágj bele nyugodtan a könyvelő képzésbe. Nem könnyű, de nem a matek miatt. Az nagyjából általános iskolai matek, amit ott kérnek.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És a bérügyintéző képzés?
ma 13:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elkezdem és nem menne és feleslegesen kidobtam rengeteg pénzt
ma 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségid van?
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!