Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-IK vagy BGF-gazdaságinfor...

ELTE-IK vagy BGF-gazdaságinformatika? Teljesen tanácstalan vagyok. Az ott tanulók véleménye nagyon érdekelne, de persze másoké is.

Figyelt kérdés
Először az Eltére akartam menni, de elbizonytalanodtam, mivel hallottam hogy ezt a szakot a hallgatók kb 2%-a végzi el 3 év alatt. A bgfről jókat hallottam, viszont aggaszt, hogy ilyen alacsony a ponthatár (talán nem elég jók a tanárok??)

2015. máj. 15. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

ELTE-re nem érdemes menni, ha nem vagy szadista beállítottságú. Ott nagyjából mindent olyan szinten követelnek, aminek már semmi értelme. Olyan, mint egy elcseszett középiskola, ahol azt is maximálisan tudnod kell, amire az életben nem lesz szükséged.


Szóval én inkább a BGF-et javasolnám.

2015. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*elcseszett gimnázium
2015. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

a gazdaságinfó is őszvérszak

se infós nem leszel se gazdaságis


vagy mérnökinfó vagy... hát legyen inkább mérnökinfó

manapság elég nagy túlképzés van semmit nem érő gazdasági szakosokból, elég könnyű elbulizni

2015. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát kezdjük ott, hogy az megvan-e már, hogy mi akarsz lenni? Mert az ELTE-Proginf és a BGF-Gazdinf elég más területet fed le az informatikából...
2015. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen infos vegzettseget szeretnek, es a ketto kozott kell dontenem
2015. máj. 16. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartom értéktelen végzettségnek a gazdinfót. Szerintem nem úgy kéne nézni, hogy kevesebb vagy, mint egy gazdaságis és kevesebb, mint egy programozó/mérnök, hanem hogy egy bizonyos területre specializálódtál, ami egyébként keresett, ha megnézed az álláshirdetéseket (persze nem azt fogod látni, hogy kizárólag gazdaságinformatikus diplomával rendelkezőket keresnek). Az alacsony ponthatár meg ne zavarjon, úgyis a képzésen kívül szerzel igazi tudást, az egyetem csak egyfajta zsinórmérték.
2015. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gazdinfó a jövőben. Bár 5 évvel ezelőtti a éegutolsó hozzászólás, azért így 2020-ban megírom neked, hogy annakidején jól választottal ezzel a gazdimfóval.
2020. dec. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!