Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyéni tanrend a mostani...

Egyéni tanrend a mostani egyetemen, vagy menjek át egy másik egyetemre levelezőre?

Figyelt kérdés
Sajnos az anyagi helyzetemből adódóan több munkát kell vállalnom egy évig biztosan, ami azt eredményezi, hogy az órák többségét nem tudnám látogatni, maximum a bioszos órákat. A jelenlegi egyetemet nem szívesen hagynám ott, de tény, s való, hogy nincs levelező szak a szakom esetében, így ahhoz át kéne máshova mennem, ahol van. Osztatlan töri-biológia tanári amúgy, most leszek harmadéves. Megérdeklődtem, a töris tanárok nem gördítettek akadályt efelé. Ti mit tennétek? Légyszi, azt ne írjátok, hogy hagyjam ott a tanárit.
aug. 28. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én átmennék levelezőre. Nyilván egyetem függő is, de ahol én tanultam visszautasították az egyéni tanrendet, ha valaki munkára hivatkozva kérte, mondván hogy arra van a levelező. Voltak akik megpróbálták azért tanáronként leegyeztetni, de néhányan abszolút nem voltak erre vevők, egy részüknek meg azért meg volt kötve a keze (pl katalógus gyakorlat esetén nem kivételezhettek).
aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, ezt szomorúan olvasom, de tényleg vissza is utasíthatják, hiszen nem is a tanárok hatáskörébe tartozik ez az egész, ahogy mondod, meg van kötve a kezük. Na mindegy, ezt az évet végig tolom a minimum teljesítésével, addig is haladok, a töris tárgyak kiadnak 18 kreditet, a bioszosokat meg nem veszem fel, s februárban felvin jelentkezek máshova. Nem lesz egyszerű mindent itthagyni, de ez van.
aug. 28. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!