Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulók! Egyéni tanrendes...

Magántanulók! Egyéni tanrendesként el lehet kerülni az osztályozóvizsgát?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megkaptam a következő félévre az egyéni tanrendet. A papíron, ahol ez le van írva az szerepel, hogy év közbeni eredményeim nem helyettesítik a vizsgát. Hallottam viszont másoktól, hogy elég jeggyel elkerülhető, de azt is, hogy nem lehet, vagy hogy a tanáron múlik. Tudja valaki, hogy ez pontosan hogy van?

jún. 30. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet.
jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
tegnapelőtt 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, ha tévedek, de úgy tudom, hogyha megírod az összes dolgozatot az iskolában az osztályoddal, akkor nem kell osztályozó vizsgát tenned, hanem a dolgozatok alapján kapsz jegyet.
tegnapelőtt 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Testnevelésből nem tudom, hogy ez hogy lenne.
tegnapelőtt 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem. Be sem kell járnod. Az adott tanárral beszélhetsz erről, de osztályozó vizsgát kell mindenképpen csinálni. Ez a tanárnak jegyzőkönyvet, összefoglaló papír alapú tudásmérést jelent, amennyiben szóbeli van, arról is jegyzőkönyv. Szóval nekik akkor is vagy 10 oldalnyi meló vagy, ha dogákat írsz. Ne haragudj,de nem éri meg mindig plusz dolgozatot javítani, ha a végén úgyis el kell játszani a vizsgát.
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ezt megengedik, ott okiratot hamisítanak. Ha képes vagy bejárni, mért vagy egyéni tanrendes?
ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as, 4-esx vagyok: A régi információk alapján válaszoltam, úgy látszik, megváltoztak a dolgok.
ma 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!