Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek az Egyetemre levelez...

Felvettek az Egyetemre levelezői szakra, jelenleg 6 hónapos a kislányom. Egyéni tanrendet érvényesített így valaki, hogy kapta meg az órák anyagait?

Figyelt kérdés

júl. 31. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Tudtommal nem lehetséges. Amúgy sem kötelező bejárni, az anyagok fent vannak online.
júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Ott kellene megkérdezni.
júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Melyik egyetem? Nálunk pl (ME) első félévben nem lehet egyéni tanrendet kérni.
júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Nagyon sok egyetemen eltérhetnek a dolgok, de azért a levelezőnél fontos, hogy heti 1 napról van szó vagy van ahol 2 hetente 1 nap. Tehát ez sem sok. Az egyéni tanrend általában egy megegyezés a tanár és a diák között, tehát pl 50% vagy ott az óráknak. Az órák anyaga szintén változó, azért a tanárok nagyrészt továbbítják, Google classroom stb, illetve én mindenképp azt tanácsolom, hogy legalább az első két alkalommal legyel ott, baratkozz össze néhány emberrel és biztos szívesen segitenek majd neked. Ne parázz ezeken a dolgokon majd a alakulnak szépen a maguk módján. Illetve gratulálok az egyetemhez, csodálatos dolog, hogy felvettek. ( egyébként én nekem volt olyan levelezos oram, ahol az egyik szaktársamnak volt babája és ott volt az órákon, nem zavart senkit, néha sírt meg ilyenek, de nem volt zavaró, mert legszívesebben én is sírtam volna 😂)

júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
3-as válaszoló. Szerintem ez eltér karonként, mert én is oda jártam és simán lehetett. Sokszor az egyéni tanrend nem is a diák magánügyi problémája, hanem pl óraütközés miatt van.
júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire nincs időd, még heti egy napod se, akkor miért jelentkeztél? Nem értem...
júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Debreceni Egyetem, Nyíregyházi Campusa

Nem heti 1-2nap hanem havonta 1 hét! 🙂

Lehet kérni egyéni tanrendet, de a részletek érdekelnének, aki kisbabával vágott neki az egyetemnek, vagy egyetemi évek alatt lett baba.

júl. 31. 21:46
 8/13 anonim válasza:
Én is ebben gondolkodom, csak másik egyetem és 13 hónapossal :)
aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Levelezőn lehet egyéni tanrendet kérni?
aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, de gyereknevelés miatt sok helyen nem adnak. Nálunk pl. ezekben az esetekben nem adják meg:

-terhesség, szülés

-gyerekfelügyelet

-párhuzamos képzés

-munkahelyi elfoglaltság

aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!