Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor kapjuk meg a hivatalos...

Mikor kapjuk meg a hivatalos értesítést, hogy felvettek +a NEPTUN kódot?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy aug.8-ig...viszont a kollégiumi jelentkezéshez kell a NEPTUN kód is. És a kollégiumba való jelentkezés határideje aug. 7.

júl. 30. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom hogy az egyetemnél érdeklődj utána.
júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is várom már a koli miatt, az eltén azt írták most hét elején kéne megjönnie de elég nagy csend van
júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Azt se írod melyik egyetemről van szó. Így milyen válaszokat vársz? Ez nem egységes.. Ahova több ezer embert vettek fel, ott érthető módon lassabb az ügyintézés, mint ahova csak pár százat.

Amúgy az a koli jelentkezési határidő simán lehet, hogy a felsőbbéveseknek szól. Mindenről időben tájékoztatni fog az egyetem.

júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
ELTE, de én se kaptam még semmit.
júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
PPKE valaki?
júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
#5 engem is oda vettek fel, de még semmit nem kaptam
júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!