Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőre 250km ingázás...

Levelezőre 250km ingázás nektek beleférne?

Figyelt kérdés

Csak a 3. helyemre vettek fel, egy olyan szakra, ami nincs a közelemben, hanem 2-3 óra autózásra. Levelezőn jelentkeztem ide.

Még nem tudom, hogy milyen gyakran kell bejárni. Ez megoldható? Vagy ne iratkozzak be és jövőre jelentkezzek újra? A szak az nagyon érdekel, csak a távolság ami kicsit elriaszt. Esetleg megérné emiatt felköltözni? (Ha nappalira vettek volna fel, akkor albis lettem volna.)


júl. 25. 08:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

300 km-re jártam levelezőn, először fel kellett jutnom Pestre, és még onnan három órás út volt IC-n.

Nem kell mindennap menni, havonta egy-két alkalom volt, tömbösítve. Akkor pár napot ott voltam, szállás a sulinál volt, vizsgaidőszakban persze többször kellett menni, de volt, hogy két-három nap alatt többet is le lehetett tudni.

Persze jártam úgyis, hogy én elindultam suliba, és ott szembesültem vele, hogy időközben küldtek e-mailt, amit én már nem láttam, hogy elmarad a másnapi program teljesen, nekem meg előtte való nap már ott kellett lennem, hogy reggelre beérjek.

júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Székesfehérvárról jártam Nyíregyházára anno infó tanárira. Megoldható, ráadásul én vonattal mentem mindig, sokszor munka után, volt, hogy vizsgaidőszakban a padon csöveltem éjszaka, mert szállás nem nagyon volt. Nem volt egyszerű.
aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!