Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Más is járt úgy az e-felvételi...

Más is járt úgy az e-felvételivel mint én?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik intézménynél, még mindig nem írták be a nyelvvizsgáért járó intézményi pontjaimat...Eddig nem aggódtam, mert írtam is nekik 2 napja, hogy amúgy a pontjaimat sem számolták ki, mivel 0 pontot ír...és utólagosan írtak, hogy a tegnapi napon beírásra került...


A Mai nap, viszont az látom, hogy kevesebb a pontom, mint amit én számoltam...és sajna igen...a nyelvvizsga pontjai "még" nem kerültek be.


A mai nap írtam nekik, vagyis válaszoltam arra a levélre, amit küldtek...De abban az esetben mit lehet tenni, ha nem kerülnek be a pontjaim és azokkal a pontokkal felvettek volna? Fellebbezni?



júl. 24. 10:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
Lehet azért csúsztál le az ELTE- ről, mert Nálad sem töltötték fel az összes eredményt.
júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végül felvettek az 1. helyre, mert nem azzal az egyetemmel voltak a problémák...Viszont, más sokkal rosszabbul járt és ez felháborító...
júl. 25. 17:18
 13/14 A kérdező kommentje:

"Jogorvoslati kérelem" Molt léptem be azóta, hogy megkaptam, hogy felvettek és a Jelentkezések és ponthatárok alatt olvasható ez a fülke.


"Jogorvoslati kérelem benyújtására azt követően van lehetőség, hogy az Ön eljárást lezáró ún. besorolási határozata megérkezett az E-felvételi Hivatalos iratok menüpontjába. Ez pár napon belül - de jogszabályi rendelkezés alapján legkésőbb 2024. augusztus 1-ig - várható. A besorolási határozat megérkezéséről e-mailben is tájékoztatást fog kapni és amint a határozat elérhető lesz, a menüpont is aktívvá válik."


Ezt azoknak írom ide, akik esetleg még nem látták volna és nincsenek megelégedve a pontszámítással.

júl. 25. 17:31
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól olvasom, hogy C2-esed van? Honosítva lett? Mert a C2-es nyelvvizsgát C1-esnek tudják itthon csak honosítani. Nem lehet, hogy ez okozott náluk értetlenséget? Én biztosan írnék az OH-nak :( Remélem a legjobbakat!
júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!