Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Más is járt úgy az e-felvételi...

Más is járt úgy az e-felvételivel mint én?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik intézménynél, még mindig nem írták be a nyelvvizsgáért járó intézményi pontjaimat...Eddig nem aggódtam, mert írtam is nekik 2 napja, hogy amúgy a pontjaimat sem számolták ki, mivel 0 pontot ír...és utólagosan írtak, hogy a tegnapi napon beírásra került...


A Mai nap, viszont az látom, hogy kevesebb a pontom, mint amit én számoltam...és sajna igen...a nyelvvizsga pontjai "még" nem kerültek be.


A mai nap írtam nekik, vagyis válaszoltam arra a levélre, amit küldtek...De abban az esetben mit lehet tenni, ha nem kerülnek be a pontjaim és azokkal a pontokkal felvettek volna? Fellebbezni?



júl. 24. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Automatikusan úgy számolja a rendszer, ahogy neked a legkedvezőbb. Lehet hogy más módon jönnél ki jobban, vagy az egyetem nem ad az adott nyelvre pontot stb
júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az lehetetlen hogy egy…C2-t ne fogadjanak el….és el kellene fogadni, mert ez intézményi ezzel csak több a pontom…itt nem lehet logikázgatni, mint a tanulmányinál…
júl. 24. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Miből érettségiztél emelt szinten ? Miből van nyelvvizsgád ?
júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van azóta fejlemény?
júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajna nincs változás...
júl. 24. 18:09
 6/14 anonim ***** válasza:
És nem is írtak vissza?
júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Az Oktatási hivatal egy nagy 0.

Sok diák panaszkodik, hogy nem töltötték fel rendesen az adatokat, valakinek a tanulmányi pontjait sem írták be, pedig 3× telefonált, emiatt kevesebb lettek a pontjai. Csak fél munkát végeztek és sok diák emiatt hátrányos helyzetbe került

júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, pedig nem kevés idejük volt rá. Nagyon gáz, hogy a mai világban ez problémát okoz.
júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kedvezőtlenebb pontszámítás miatt csúsztam le az eltéről, úgyhogy én sem örülök. Nem tudom, hogy miéért kellett ezt így csinálni.
júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Az,hogy az utolsó percig hitegetnek, hogy feltöltik a tanulmányi eredményeket, közben már ők is tudják nincs idejük rá,ez felháborító. Jaj és az egyetemi pontok lekérésénél is mind a két intézmény a másikra hivatkozik, csak ne zaklassuk szegényeket. Ez a 2024-es pontszámítás nem volt korrekt.

Jaj és lehet fellebbezni, csak az is időbe telik és a diák emiatt nem tudja intézni a kollégiumot stb.

júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!