Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi.hu-n ez most hogy van?

Felvi.hu-n ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Jelentkezések és pontszamok menüben a miskolci egyetem mellett van megadva az elért pontszamom.

De ez az elért pontszám úgy jött ki hogy az erettsegi eredmény duplazva lett.

Ha viszont nem duplazva számítjuk az erettsegi pontokat, hanem az erettsegi pontok hoz a tanulmányi pontokat hozzáadjuk akkor úgy több pontom van.

Akkor miért nen azt a pontszámot írja ki az egyetem?


júl. 15. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem töltötted fel az évvégi jegyeid.

2. Még nem dolgozták fel az évvégi jegyeid.

3. Nem szabályosan adtad meg a választott tárgyad, annak pontosan azon a néven 2 egymást követő évben szerepelnie kell.

4. Mégis csak jobb pontod van duplázással.

júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el az e-mailt, amit kaptál.
júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De például ha én megadom hogy melyik tantárgyból szeretném hogy szamitsak az utolsó két év végi eredményeket, de úgy kevesebb pontok van, mint például duplazassal, akkor automatikusan a duplazast számítják?

Tehát mindig a lehető legtöbb pontot adó módszert számítják?

júl. 15. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindig a feltöltött eredmények alapján kijövő a lehető legjobb pontot nézik. Ha rákattintasz kiírja hogy hogyan jön ki, mit nétzek hozzá.
júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint meg nem néztek át teljesen?

Mert a duplazassal kb 40 ponttal kevesebb pontom van.

Mint a tanulmányi pontokkal számítva.

júl. 15. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
De amúgy direkt küldtek egy e-mail,-t, hogy mindenki nyugodjon meg. Relax. Nincs még feldolgozva. Fel lesz, és a legjobb pontszámot kapod meg te is, mint a többiek.
júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Elnézést csak aggódtam.

Köszönöm.

júl. 15. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Ne aggódj.
júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!