Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi pontszámlálás?!

Tetv kérdése:

Felvételi pontszámlálás?!

Figyelt kérdés
Most az érettségik leteltével a felvi rendszere miért nem hajlandó a tanulmányi pontokat beleszámolni az felviteli pintjaimba? Két emeltet írtam és azokat duplázza, ez azért van mert határon túli vagyok, vagy mert ez valami automatizmus? Elég zavaró, mert színkitűnő voltam végig, jobb pontszámom lenne az új rendszer szerint mint ha csak az érettségi pontokat duplázzák.

júl. 14. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Folyamatosan dolgozzák fel az adatokat, légy türelmes.
júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. A hivatalos pontszámról emailt fogsz kapni. Ez még nem az. Feldolgozás alatt áll. Akkor kell csak cselekedni, ha az email után is így áll a helyzet
júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Milyen szakról van szó?
júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!