Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan képzésre építve...

Osztatlan képzésre építve hogyan tudok tanári diplomát szerezni?

Figyelt kérdés

Múltkor küldtek egy emailt a régi emailemre, amivel az orvosira voltam beregisztrálva, hogy van lehetőség egy két féléves párhuzamos képzést elvégezni az osztatlan képzés mellett, amivel automatikusan kapok egy tanári diplomát is, és elmehetek vele biosz tanárnak.

Nos, a helyzet az, hogy otthagytam azt az egyetemet (vidéki egyetem, egyetemen belül több karral, tanárival is), és lassan végzek a jelenlegi egyetememmel (állatorvosi), szóval a párhuzamos képzés számomra kilőve.


Viszont érdekelne, hogy ha megszereztem ezt a diplomát, akkor hol tudok ilyen, ehhez hasonló, két féléves képzést elvégezni, amivel azután elmehetnék tanárnak?


Ha esetleg olyan személy vagy, aki így oktat középsuliban, nagyon érdekelne, hogy te hogy csináltad…

A válaszokat előre is köszönöm.



jún. 27. 19:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én arra reflektáltam, hogy elmondásod szerint az orvosira regisztrált email címedre kaptad a tájékoztatást a lehetőségről - végzettként azt gondolom, hogy az általános orvos szak (humánorvosi) egy magasan specializált, leszűkített szeletét közvetíti a biológiának, ami nagyon messze van attól, amire egy középiskolásnak szüksége lenne. Az állatorvosi képzésről nincsen tapasztalatom, ezért nem is érzem magam feljogosítva véleményt nyilvánítani az ott átadott biológiai ismeretekről. Ezzel együtt 2 félévet már csak a lecsupaszított pszichológiai-pedagógiai-szakmódszertani tárgyakra is kevésnek érzek (ismeretlenül is).

Nyilván nagy a hiány, de ezt akkor is ijesztőnek tartom.

(5-ös voltam.)

jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!