Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia érettségin...

Emelt biológia érettségin mennyire nehéz 65-70% között teljesíteni?

Figyelt kérdés
második tárgynak gondolom, mert angol emelt már van (96%). 11-es vagyok így már csak 1 évem van a felkészülésre, a cél pszichológia szak lenne. mennyire esélyes? az idén érettségizőknek milyen tapasztalataik vannak?
jún. 22. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Nehéz elérni hogy olyan kevés százalékot érj el, inkább akkor lehetséges ha szándékosan rossz válaszokat adsz bizonyos feladatoknál így belövöd magad arra a szintre. Én pl készülés nélkül 92%-ot írtam mert simán kilogikázható józan paraszt ésszel.
jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha van egy alap beállítottságod a biosz felé 65-70-et nem olyan nehéz. Tanulni kell, de a másik fele logika.
jún. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire. A biosz az egyik legkönnyebb emelt. Nem erőltettem meg magam, és 85%-ot írtam.
jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem egy borzasztó vállalkozás, de én úgy gondolom van ennél egyszerűbb tárgy, pl: történelem. Sokkal kisebb a tananyag és jórészt csak szövegértés, főleg begyakorolható feladattípusokkal és az esszéírásnak is meghatározott, előre jól rákészülhető felépítése van.
jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősi körben sokan indulnak pszichológiára. Nem is hallottam olyanról, aki biosz emelttel próbálkozott, szerintem könnyebb ugyan, mint a kémia, de egyáltalán nem könnyű nagyon jó emeltet írni belőle. Én azt láttam, hogy inkább a magyar emeltet választották a nyelv mellé, inkább 90, mint 80%-okat írtak.
jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

#4 a töri emelt sokkal nehezebb.

Kérdező, ha tanulsz, és van hozzá beállítottságod, akkor simán meglehet. Ha angolból ilyen jót írtál, akkor nem hiszem hogy a biosz nagy akadály lenne neked. Sok sikert!

jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!