Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol folytathatnám tanulmányomat?

Hol folytathatnám tanulmányomat?

Figyelt kérdés
Érettségim, okj-s gazdasági informatikus szakmám van. szeretnénk barátokkal kocsmát nyitni, ehhez úgy tudom szükség van valakire akinek van vendéglátós papírja. mivel hosszútávú a terv egyenlőre sulira nincs pénz, tehát valami támogatott kéne, amit meló mellett lehet csinálni.
2010. okt. 27. 06:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy hány éves vagy. Mivel már van egy okj-s végzettséged, nem biztos, hogy támogat többet az állam. A gyorstalpalókért fizetni kell, de ezeket pár hónap alatt meg lehet szerezni, heti 1-2 nap bejárással. Elmehetsz még keri suliba középsuli vagy szakmunkás, de ez megintcsak min 3év. Mivel van érettségid, ezért a fősuli sem rossz ötlet.

A helyedben én egy gyorstalpalót választanék, próbálj meg egy picit félre tenni, valamelyiket részletre is lehet fizetni. Azt sem írtad, hogy hol laksz. Így elég nehéz sulit ajánlani. Gondolom nem akarsz az ország másik végébe járni!

pl.: [link]

keresgélj: írd be a googleba: kereskedő boltvezető

2010. okt. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, egyébként 23 éves lány vagyok Bp 16 ker
2010. okt. 27. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!