Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki tud finanszírozni 2 évnyi...

Ki tud finanszírozni 2 évnyi tanulmányomat? Pontosan elszámolnék az összegekkel!

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szakmát megtanulni, hogy "normálisan" élhessek, viszont ezt csak nappalin lehet, de ezt sajnos NAGYON nem engedhetem meg magamnak.

Akinek ez nem tetszik, kérem ne írjon, erre itt nincs szükség! Nem jókedvemben írok ide!


2010. jún. 21. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ide írj, mert így nem nagyon fogsz találni, keress inkább valamilyen ösztöndíjat. A legtöbbel el sem kell számolni.
2010. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor találsz "jóakarót" némi ellenszolgáltatás fejében.
2010. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt szerintem senki nem fog neked fizetni csak úgy.

Főleg a mai magyar helyzetet ismerve, hogy a tartozást nem nagyon akarja szinte senki se megadni...

2010. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pályázat? Állami? Hol? Jól hangzik, nagyon régen már járt az eszemben...
2010. jún. 21. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Diákhitel esetleg?
2010. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a DH-ba már régebben sajna belecsúsztam, meg nem akarom magamat eladósítani, mert azzal utána nem keresek hirtelen sokat, csak nyugdíjas állás lenne.......
2010. jún. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!