Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőtől kollégista leszek,...

Hétfőtől kollégista leszek, és nem tudom, hogy folytathatnám a fogyókúrát. Koleszban hogy lehet fogyózni?

Figyelt kérdés
..Simán kihagynék étkezéseket, csak nem tudom, mennyire szólnak be érte ott..?
2008. okt. 31. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyaltalan nem szol bele senki. Nem tudom, gimis vagy egyetemista/fosulis vagy-e..de vegulis mindegy, mert senki nem szolhat bele, hogy mit csinalsz.
2008. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Szerintem meg tudod oldani, hogy tovább fogyózz. Ha zsíros nehéz a kaja akkor azt kihagyod és veszel magadnak valami egészségesebbet a boltban.Vagy megoldod kolitársakkal elcserélgetve:) De ne koplalj!Ha nagyobb koliba mész nevelők nem hiszem hogy bele szólnának- nem tartják számon h több száz ember közül éppen te ettél vagy sem..
2008. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Koleszban amúgy sem eszik az ember, csak iszik, de azt sokat:D Amúgy nálunk az emberek kijárnak futni, úszni, sprotolnak, és úgy fogyóznak.
2008. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pláne ha rossz a kaja a koliban:) tök jó fogyókúra. Bennt tarthatod azt az ételt amit ilyenkor kell fogysztanod és minden meg van oldva.
2008. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én a szobatársnőmel együtt fogyóztam...:)nem jártunk se reggelire se ebédre se vacsira-mindig vittük otthonról a fogyókurás kajákat....szerintem megoldható...Nálunk mindenki tudta hogy azt a 2 lányt fölösleges bármivel kinálni, jókat szórakoztunk ezen...:)(persze néha azért jó volt nasolni-olyankor magunkra zártuk az ajtót hogy ne lássa senki:))

Sőt én még suliba is áthordtam a kajámat ételhordóban:)

2008. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na figy annyi az egész hogy ha egyéni kajákat esztek akkor zöldségeket és gyümölcsöket eszel jobb az étvágyad ha kidekorálod nekem ez bejött igaz én általánosba járeok de itt még akik csücs vékonyak is megirigyelték tőlem a kaját a láccatától!Minnél jobban nézki annál jobb kedved lesz hozzá!
2009. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!