Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélye egy humán beállítot...

Van esélye egy humán beállítottságú embernek az emelt szintű kémia-, és biológiaérettségin a 90+%-ra?

Figyelt kérdés

Szorgalomból nincs hiány, magántanárhoz járok kémiából (nála a Villányi Attila-féle kémiakönyvekből tanulok), a bioszt egyedül tanulom a Berend Mihály-féle könyvekből.


Szerintetek van esélyem a 90+%-ra?


Köszi a segítséget! :)


2010. okt. 19. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

ha sokat tanulsz akkor lehet...


akármi lehet :)

2010. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen van. Az emelt biológia érettségihez pedig mindenképpen célszerű magántanárhoz járni. Amúgy mire kell neked emelt kémia és biosz?
2010. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

orvosi egyetemhez :)

köszi a válaszokat! :)

2010. okt. 19. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze h lehetséges sok sikert hozzá am az orvosihoz szerintem nem kell két emelt éretségi de lehet rosszul tudom
2010. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia gondoltam, hogy orvosira szeretnél jönni. Azt jó ha tudod, hogy nálunk (én is orvosira járok) szinte csak reál tárgyak vannak, vagy ami véletlenül humán azt senki sem veszi komolyan. Tehát vagy megszereted őket (amit egyébkén nem nehéz :-) vagy egy hat éven át történő gigantikus szenvedésnek nézel elébe.

Bioszból egyébként célszerű kikölcsönözni-megvenni a Mozaikos könyveket azoknál jobb nincs.

Sok sikert kívánok!

2010. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a "humán beállítottság" nem azt jelenti, hogy abszolút semmi logikád a reál dolgokhoz, akkor természetesen meg lehet csinálni. De tényleg nem árt megszeretni, mert orvosin szinte csak reál van...elvétve néha becsúszik vmi humán:) De hh az orvosi mellett döntöttél, ha humán beállítottságú vagy?
2010. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)


nem tudom, mért pont fogorvos szeretnék lenni, de már eldöntöttem, hogy az leszek és kész :)

2010. okt. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!