Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételin olyan szakok...

Pótfelvételin olyan szakok meghirdetése várható, ahol a jelentkezők száma alacsony. Így feltételezhető, hogy gyógypedagógiára is lehet idén p.felvételivel jelentkezni?

Figyelt kérdés
Talán több egyetemre is?

2023. márc. 29. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha ott nem tanultál, 10, akkor de, mendemondákra alapozol.
2023. márc. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

11-es: Mint mondtam: az ELTE intézményét és működését ismerem, mert magam is ott tanulok egyetemen. És igen, megbántam, hogy ide jelentkeztem és nem egy kevésbé neves, de jobb szervezettségű egyetemre. Ami pedig a gyógypedet illeti, ismerősömmel (aki másodéves a szakon) beszéltem erről és ő mondta, hogy nemcsak az egyetemet magát nem szereti, de a szakon is eléggé megnyomorgatják az embereket - ő egyébként gyógypedagógus asszisztens főállásban, szóval van reális tapasztalata a valós életbeli gyógypedagógiában. És említette, hogy csoporttársai is hasonlóan nyilatkoznak.


Szóval nem értem miért baj és miért kell lepontozni, hogy én nem mondom, hogy CSAKAZETLE? Oké, hogy magán a gyógypedagógia szakon nincs tapasztalatom, de sok máson igen. És az, hogy 10-ből 9 ember szidja, az igenis egy reális képet fog adni. Presztizse még mindig van az egyetemnek bizonyos körökben, lehet emiatt menni oda, de tudásilag nem fognak többet adni mint bármelyik másik egyetem ezen szaka.

2023. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
a lányaim egyike a TKK-n tanult, másik TÁTK-os, én gytk-s voltam. Ég és föld a három.
2023. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 NTBS ***** válasza:
0%
Igen. Sok sikert kívánok.
2023. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egerben az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szinte biztosan fogja hirdetni a pótfelvételi eljárásban( tavaly is így volt). Ettől függetlenül nem ajánlom a helyet,ott tanulok.

Igazából nem tudom melyik lehet jó az országban.Tőlünk mentek is el és jöttek is a Bárcziról...

2023. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kommented, 15-ös válaszoló! Kicsit kifejtenéd, miért nem jó az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen a képzés?
2023. ápr. 24. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!