Lacikaaaaa kérdése:

Mit válasszak, ötletek?

Figyelt kérdés

Egy kertészeti szakközépbe járok sima érettségizős tagozaton.Utolsó éves vagyok.Szeretnék továbbtanulni.Abban kéne segítenetek hogy milyen irányba menjek.Szeretem a magyart,történelmet,biológiát,informatikát+ van még egy kertészeti alapismeretek nevű óránk,ezt is szeretem.Ezen felül nagyon szeretek mások érzelmeivel foglalkozni,segíteni másokon,illetve rajongok a gyerekekért és a kisállatokért.

Ajánljatok nekem szakmákat,iskolákat(ha nem gond felvételi ponthatárt is mellékeljetek).

Előre is köszönöm a válaszokat.(tudom hogy nekem kell döntenem,csak tanácsot szeretnék)


2010. okt. 5. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Kertészmérnök

pszchiológia

Pedagógus

állatorvos


Talán ezek a neked való hivatások.Hát én sem tudnék dönteni de talán a pszchiológiát választanám ha újra kezdeném mivel nagyon érdekes tudomány és sok féle lehetőség van benne.


Iskolákat , szakokat és ponthatárt pedig ezen az oldalon találsz [link]

2010. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!