Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen módszert válasszak...

Milyen módszert válasszak szortírozásra? Ötletek?

Figyelt kérdés

A szobám tele van, zavar a kupi. nem tudom utolérni magam. Sok a cuccom. Tanulnom kellene, de nincs elég nagy rend, hogy nyugodtan leüljek...:( Ki hogyan szokta ezt megoldani?

köszi


2010. febr. 20. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
beviszek egy szemetest és egy papír gyűjtőt és törölgető vizet. aztán első körben összeszedem a szennyest és elrakom a tiszta ruhát.aztán nekiállok mondjuk az íróasztalnál. mindet gyorsan megnézek, szemetet kidobom, papírt külön gyűjtöm, letörölgetem és ami maradt azt rendben visszapakolom. így haladok sorba. kíméletlenül kidobok mindent, ami nem kell, nem őrizgetek. végül felporszívózok, jól kiszellőztetek.
2010. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ismerős ez a "taktika".Én is mindig találtam kifogást,hogy miért nem állok még neki a tanulásnak.Anyám állandóan röhögött rajtam,mert vizsgaidőszakban álltam neki ablakot pucolni,nagytakarítani.Ne bonyolódj nagyon bele a takarításba,mert észre sem veszed és már este van!
2010. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Az én öcsémnél anya azt csinálta, hogy bevitt egy 100 literes zsákot és azt mondta tesómnak, hogy a fele cuccát dobja ki.

Persze tesóm mindenre azt mondta, hogy kell szal anya szigorított. Minden megtartott cucc helyett ki kellett dobnia egyet.

Rengeteg lomtól és kacattól szabadultunk meg. :)

Ajánlom neked is a módszert!

Újonnan pedig azt csináljuk, hogy ha veszünk vmi új dolgot (ruhát,poharat,lakás dekort) akkor egy régit kidobunk. :)

2010. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) ez tetszik
2010. febr. 20. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A lomtól úgyis meg lehet szabadulni, ha úgy válogatod ki, hogy ha elköltöznél akkor vajon magaddal vinnéd-e, vagy mehet a kukába!
2010. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dobáld ki a felesleges dolgokat.De úgy hogy másnap a kukásautó elvigye nehogy vissza tudd vinni.Tapasztalatból mondom.
2010. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!