Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kellene alakítanom a...

Hogyan kellene alakítanom a jövőm?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, másfél év múlva érettségizni fogok, és nagyon sok lehetőség felmerült már,hogy mit kezdjek az életemmel... Humán beállítottságú vagyok,a matek,fizika és egyéb természettudományi tantárgyak nem kötnek le, jobban érdekel az idegen nyelv, németet,angolt és franciát tanulok eddig. Mivel szeretem a nyelveket,ezért a turizmus irányában gondolkodtam pár éve.. De most alakult ki egy új elképzelésem.

Édesanyám 3 éve járt egy grafológus képzésre,ahol nagyjából kitanulta ezt a tudományt. Már akkor is érdekelt a téma,de nem igazán gondoltam bele.

Most viszont újra felvetődött, utánakerestem a dolgoknak, viszont sok helyen tapasztaltam,hogy csak másodállásban érdemes a szakmát elsajátítani.

Azon gondolkoztam el, hogy akkor milyen állásokkal köthető össze a grafológia? Gondolom a turizmuson belül nem található olyan,amihez ez is hozzákapcsolható lenne... De viszont nagyon érdekel ez a dolog is, szerintetek érdemes lenne majd egyetem mellett ezt is megtanulnom?

Ötletek,tapasztalatok?

Köszönöm a segítséget!


2010. okt. 2. 13:52
 1/2 anonim válasza:

Engem is érdekel( t) de nem annyira, mint ahogy te leírtad. Én úgy tudom, hogy a jobb cégek, akik megtehetik és kézzel is kérnek be önéletrajzot, ők szoktak grafológust használni, illetve a nemzetvédelemnél (pl rendőrség, bíróság). Aztán lehet rosszul tudom.

Kiegészítőnek nem rossz, jobb ha több lábon állsz meg. Ki tudja, még szerencséd is lehet vele.

2010. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pszichológus v. tanári pálya mellé is illik szerintem.
2010. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!