Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy tudok egyetemre menni...

Úgy tudok egyetemre menni nappali szakra, ha a munkám miatt sokat utazok?

Figyelt kérdés

a szak, amire szeretnék menni, csak nappalin van , viszont a munkám miatt néha 1-2 hónapra is elutazom

persze vizsgaidőszakban megtudnám oldani, hogy itt legyek, viszont az elég? nem tudom ez hogyan működik



2022. aug. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Hat mivel eloadasokrol harom katalogusrol lehet hianyozni (ha nincs katalogus akk tobbrol is) es a gyakokrol szinte soha (legalabbis nalunk eleg komolyan veszik ezt) igy nem igazan...
2022. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi szaktól függ. Nálunk egy gazdasági szakon pl meg tudnád oldani. Node nem garantálnám, hogy jó eredményeket tudnál szerezni.
2022. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gazdasági szakon vagyok, és nagyon kevés a katalógusos órám. Előző félévben csak egy olyan órám volt, ahol volt katalógus, és ott max 3 alkalommal lehet hiányozni. Viszont még így is, ha 1-2 hónapot utazol, akkor azzal a katalógusos órákról rögtön ki is buksz, mert túl sokat fogsz hiányozni róluk, nem engednek majd vizsgázni belőlük.
2022. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nappali tagozat arról szól, hogy személyesen van ott a hallgató. Gyakorlati tárgyak esetén 3 hiányzás után törlik a kurzust. Előadáson nem kötelező a részvétel, de vannak oktatók, akik megkövetelik. Ezt így nem fogod tudni csinálni. Munka miatt egyéni tanrendet sem engedélyeznek.
2022. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek!
2022. aug. 25. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!