Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy egyetemre felvettek...

Ha egy egyetemre felvettek nappali alapszakra, el tudok menni mellette egy teljesen másik egyetemre teljesen másik szakra levelezőre?

Figyelt kérdés

Pénzügy számvitel nappalin leszek, de mellette szeretnék jogot tanulni levelezőn.

Lehetséges ez? Bírom a sok tananyagot, csak nem tudom, hogy ezt így lehet-e jogszabályilag csinálni...



2020. júl. 24. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, de elsőnek mondanám azt, hogy először tapasztald meg milyen az egyetem. Énis azt gondoltam hogy majd két szakot fogok vinni, de az első zh-ra tudtam, hogy csak egyet tudok majd úgy tanulni, hogy ne legyek hármas... (gyógytornász és edzőt szerettem volna mellé)
2020. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!