Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezős egyetemi tanulmányok...

Levelezős egyetemi tanulmányok mellett mennyire lehet bevállalni egy külföldi munkát?

Figyelt kérdés

Van valakinek személyes tapasztalata erről?

Tudom attól függ...de el kellene döntenem, hogy hol dolgozzak, miközben tanulok is itthoni egyetemen.


2022. júl. 13. 08:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem egy ilyet hallottam. Vagy ha nem is feltétlen munkanélküli, nem megy jól a szekere.
2022. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy nem megy jól a szekere?

Konkrétumokat tudsz mondani?


Csak azért kérdezem, mert nekem is mondták már ezt, hogy sok ügyvéd nem keres jól. De ha megkérdezem, hogy személyesen ismersz olyat, aki munkanélküli vagy nem keres sok pénzt és ügyvéd? A váléasz mindi az, hogy nem.

Tehát konkrétan mennyit keres egy rosszul kereső ügyvéd? És te ismersz ilyet személyesen?

2022. júl. 13. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!