Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok az esti iskolát...

Ajánlanátok az esti iskolát egy olyan embernek aki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát most egy nappali közgazdasággal foglalkozó középiskolába járok, át szeretnék menni egy esti iskolába, ahol már idén leérettségizhetnék (egyébként jövőre lennék 12.-es). A gazdasági tárgyakat egyáltalán nem értem, nem is érdekel, nincs érzékem hozzájuk. Ebben az iskolában csak az érettségi tantárgyakat tanulnám, ezekből nincs gondom, matekból, magyarból 4-es, töriből pedig 3-as vagyok. A szabadon választott tárgyam az informatika lenne. Szerintetek bele merjek vágni?
2010. szept. 18. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
18 éves korodig akkor is iskolaköteles vagy, ha fejre állsz. Bírd ki ezt az egy évet otthon, aztán elköltözhetsz.
2010. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már betöltöttem a 18. életévemet. 0. évfolyamon kezdtem, azért vagyok még mindig csak 11.-es.
2010. szept. 18. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
ha most csak 11.-es vagy, akkor sehol se tudsz idén érettségizni.
2010. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!