Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket ajánlanátok...

Milyen filmeket ajánlanátok egy ilyen embernek?

Figyelt kérdés
Egy olyan emberre gondolok aki soha életében nem látott egy filmet se. Melyik 10 film lenne amit szerintetek meg kéne néznie és miért?
2011. aug. 4. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Forerst Gump

Titanic

Star Wars

Indiana Jones

Avatar


Én semmiképpen nem nézném meg a helyében a Harcosok Klubbját és a Keresztapát, Sebhelyes arcú. Miért? Mert bár tartalmasak és remek filmek, az egész építűeleme a gyűlölet, pénz és vérontás. (Lehet lepontozni, de akkor is ez a véleményem)

2011. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Forrest Gump-ot én is ajánlanám. Nekem a top10-ben van a Gyűrűk Ura trilógia is. Ezeken kívül talán az Amarcord, mert szélesíti a látókörét; a Meseautó (eredeti), mert az volt az első magyar hangosfilm. Nálam az alapfilmek közé tartozik az Álom luxuskivitelben is, Audrey Hepburnnal. ... ez eddig öt, ugye? :) Na, akkor még: Mátrix, Berlin felett az ég, Ponyvaregény, Brian élete és/vagy Gyalog galopp, és a Holt költők társasága.
2011. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!