Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én középsuliban gimibe akarok járni, mert úgy leérettségiznék és utána mehetnék akárminek/akárhova(persze ha jók a jegyeim). Én (Kiskun)Majsára a Dózsába szeretnék menni, de ez nem is fontos annyira csak tudni szeretném, h ott milyen a tanítás...Na mindegy szóval aki gimis(volt) esetleg Majsán a Dózsában (volt) gimis kérem meséljen egy kicsit róla, h mennyivel nehezebb, mint az átsuli, h mennyit kell tanúni mondjuk, ha valakinek aránylag jól fog az agya és figyel órán?Szóval mindenféle tapasztalatot, tippet, akármilyen pozitív hozzászólást szívesen fogadok...Ja, és a bátyám(2 évvel idősebb) is oda jár úgyhogy a beilleszkedéssel lesz szerintem a legkevesebb gondom, de azzal kapcsolatban is jöhet komment.(Bocs, ha sokat írtam:D)
2010. szept. 7. 21:18
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja, és a bátyám médiára ment ezért se tud benne segíteni.

Nem tudom, h lehet e olyat vagy hogy van ez, de felső fokún akarnék leérettségizni, angolt és németet is tanúlni.

2010. szept. 7. 21:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!