Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan aki azért nem megy...

Van olyan aki azért nem megy Budapestre tanulni mert gondot okoz számára a lakhatás?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Van. De ekkor keresnek más alternatívát. Ez lehet vidéki egyetem, bejárás, vagy okj (nem tudom minek hívják most), FOSZK....
2021. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én is pont ezért nem mentem. Ahhoz nem vagyok elég "szegény", és elég messze sem lakok hogy a választott egyetemen felvegyenek koliba. Ahhoz meg túl szegény vagyok hogy albit fizessek, és ahhoz túl messze lakok hogy bejárjak. Ha nagyon akarnám napi 2x ~70 perc utazással tudnám megoldani a bejárást, vagy max. valami putri kis szobát bérelhetnék a környéken a pénzemből. De ennyit nem ér nekem az hogy egy jobb nevű egyetemen végezzel el teljesen ugyanazt a szakot.
2021. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó! Azt ugye tudod, hogy a budapesti gyerekek is utaznak napi 2x 70 vagy akár 2x 90 percet is bkk-val, sokszor középiskolás koruktól. Nem mindenki lakik a belvárosban. Csak mondom.
2021. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3: És akkor mi van? Nekem nem ér meg napi 2x70 perc utazást (a mostani 2x20-szal szemben) az hogy egy nevesebb fővárosi egyetemre menjek. Én azt írtam le, én személyesen miért döntöttem így. Csak mondom... Hogy jön ehhez az, hogy más mennyit utazik? Ha más ennyit utazik, akkor nekem tilos úgy döntenem, hogy ez nekem sok?
2021. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!