Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki tisztában van a Semmelweis...

Aki tisztában van a Semmelweis Egyetemen általános orvosi karral az valaszolna a kerdeseimre? Mas egyetem, jo fizetessel rendelkezo karok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal, sajnos leírva sem látom a kérdéseimre a választ :(

Ha elvégzem ezt az általános orvost, (ha jol lattam 12 felev vagyis 6 ev) akkor ezzel hol helyezkedhetek el?

Korhazban pl. miket csinalhatok? Illetve hány plusz év lenne az, hogy elmegyek tegyuk fel belgyógyásznak?

Magyarországon szerintetek mennyire éri meg orvosnak menni?

Annyira szeretnék az egészségügyben dolgozni régóta ez az álmom de kicsit elbizonytalanítanak a rossz tapasztalatok és a rossz bérezés

Mit gondoltok? Szerintetek okosabb döntés lenne kulfoldon probalkozni utana az allaskeresessel?

Milyen jo allasokat ismertek meg, amikben sok a penz itthon is es egyetem elvegzese kell hozza?

Elore is koszi



2021. jan. 21. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Én egyébként a belgyógyász rezidens képzésről beszéltem, nem a sebészetről, ahol nyilván nem nővéri feladatokat kapnak a rezidensek.:D Viszont vannak kórházak, ahol kb semmibe veszik a rezidenseket belgyógyon, én ezt így tudom. Természetesen helyfüggő, jól kell választani!:)
2021. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ajánlom a tisztit, hidd el, 1000x jobban jársz az orvosival. Akár ugyanannyi időbe is telhet elvégezni.. :( Magamnak sem ajánlanám, ha visszamehetnék az időben. A szakmát imádom, de valóban kegyetlen az egyetem, és még közel sem vagyok a végén..
2021. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!