Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöki projektmenedzser...

Gépészmérnöki projektmenedzser szeretnék lenni, miből kellene érettségiznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 10.-es vagyok most, és szeretnék menedzser lenni a gépiparban.

Miből kell ahhoz leérettségiznem, hogy az legyek, valamint milyen egyetemeket ajánlotok a továbbtanuláshoz?



2020. szept. 8. 15:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kezdőként valóban nehéz a megélhetés, de ha érted a területed, akkor pillanatok (pár év) alatt felküzdöd magad egy kellemes fizetési sávba. Olyanba, hogy lazán kibérelsz egy 180e+ Ft-os albérletet, fenttartod a kocsid, normális kaját eszel és jó cuccokban öltözködsz, van pénzed hobbikra. Ha van párod, akkor meg egy csomót félre is tudsz tenni, mert feleződik a lakbér, kaja.

Szóval éhező, szegény gépészmérnök versenyszférában csak akkor létezik, ha aktívan tesz érte.


Ezt nem tudtam, hogy az ELTE-n is van gépészmérnöki. Mindenesetre vallom hogy ezt a képzést a BME-n vagy OE-n érdemes végezni. Egyrészt mert Budapest, tehát a gyakornoki lehetőségek száma is sokkal nagyobb, másrészt ezek a legismertebb képzések. Hogy a kettő közül melyik a jobb, azt nem tudom, mert villamosmérnök vagyok.

2020. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!