Nehéz fogorvosnak tanulni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Szia!


Hát akinek ez az álma, annak nem. De az bizonyos, hogy rengeteget kell tanulni, mire fogorvos lesz vkiből. (mint minden orvosi szakmánál.)

Azt hiszem 2 évig általános orvoslást tanulnak, aztán utána szakosodnak a diákok, hogy ki milyen orvos szeretne lenni?

2010. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Első: NEM.

Fogorvosi szak külön van. 5 éves az egyetem, utána rögtön dolgozhat is önállóan. De elvégezhet akár vmilyen szakfogorvosi képzést is.


Az általános orvosi pedig úgy van, hogy 6 éves az egyetem, utána kell szakosodni.


Kérdező: Igen, nehéz. De ha ennyi eltántorít, akkor feleslges belekezdeni.

2010. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2010. aug. 2. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

2.! kevésbé lekezelően nem tudtál volna írni? Tévedni emberi dolog, de annyira szeretem, amikor átmegy vki okosba és irkálja, hogy :NEM!

Van, amit Te sem tudsz, és nem esne jól, ha ilyen módon felhívnák rá a figyelmedet, ugye?

Miért nem lehet odaírni szépen, hogy "Kedves 1. hozzászóló! Részben igazad van, de azt nem jól tudod, hogy..." Csak ennyi. Egy kis odafigyelés.

2010. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem akartam lekezekő lenni. Sajnálom, ha így tűnt. A hozzászólásod végén kérdőjel volt, ezért gondoltam, elég annyi, hogy nem.

Még egyszer bocs.

2010. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

A második hozzászólónak van igaza.


Az első hozzászólótól pedig csak annyit kérdeznék, hogy miért szól olyan témához, amihez gőze sincs. Mert ilyen esetben nem kell csodálkozni, ha valaki kioktatja az embert.

Én sem irkálok sminkelés témakörbe, mivel nem értek hozzá...

2010. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

Köszi kedves második, legalább én is tanultam vmit:)

Aki meg mindig oszt, írnám, hogy sokan vagyunk, akik szeretnénk segítséget adni. Most benéztem ezt a kérdést, nem tagadom, de a jóindulat vezérelt. Te meg idejössz pampogni úgy, hogy nem is a kérdésre válaszolsz!!!?

2010. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!