Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosnak szeretnék tanulni,...

Fogorvosnak szeretnék tanulni, milyen középiskolát válaszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy fogorvosnak szeretnék tovább tanulni de nem tudom hogy milyen fajta középiskolát válasszak ebben szeretném a segítségeteket kérni.Vagy ha valaki tudna Tiszaföldvár közelében egy ilyen sulit akkor az jó lenne, csak ne legyen nagyon messzi mert nem szeretnék messzire menni de mind1 mert ugyis koleszos leszek.De ha valaki tudna egyet az írja már meg.pl.Szeged vagy Debrecen stb..ilyesmi helyeken.

Elöre is kösszi.


2009. aug. 30. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben az Erdei Grúz Vegyipari szakközép, vagy valamelyik gimnázium biológia tagozata.
2009. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen biosz, kémia, vagy/és fizika tagozatos suliba menj, ahol a nyelvet is komolyan veszik, és nyelvvizsgád is lesz!

Pl.: Eötvös József Gimnázium, Szeged

2009. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Eötvös felejthető Szegeden, én inkább a Radnótit ajánlanám. Onnan tuti, hogy felvesznek a fogorvosira.
2009. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben a legnagyobb eséllyel a Tóth Árpád biológia-kémia tagozatáról jutsz be. De bármelyik jobbnevű gimnázium megteszi, ha felveszed fakt.-nak a biosz és kémiát, de azért tagozatról egyszerűbb bejutni, mert ott jóval több órában tanulod mindkettő tárgyat és alapból emelt szintekre készítenek fel.
2009. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha a Radnótiba megyek akkor a mikrobiológiát válaszam?
2009. aug. 30. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy van-e mikrobiológia, de kémia-biológia osztály biztos, én valamelyiket a kettő közül választanám.
2009. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!