Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Atmenni a DOTE-rol a SOTE-re...

Atmenni a DOTE-rol a SOTE-re (Debrecen Orvosirol a Semmelweisre)?

Figyelt kérdés
Egy ev mulva szeretnek atmenni a masik orvosi egyetemre. Hogy lehetne ezt megtenni? Az elorehozott erettsegit megcsinalnam bioszbol es kemiabol es azt esetleg elfogadtatnam. Tippek? Hol lehetne errol erdeklodni? Koszi aki segit, nagyon szeretnem ezt megcsinalni.
2010. júl. 24. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2010. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosítok:nem tudsz majd tárgyat elfogadtatni, mert más sorrendben tanulnak, én is erre játszottam, de akkor inkább felvételizz újra, mert esély sincs rá.
2010. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig azt hallottam lehet.
2010. júl. 24. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, h másodév után elvileg lehet, de jó átlag kell hozzá. Bár ezt az érettégis dolgot nem értem, amit írtál. (érettségit egyetemen elfogadtatni???)


mindenesetre sztem hívd fel a SOTE dékáni hivatalját!

2010. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert más sorrendben tanulnak ugyanazon az órákon!!! Hiába akarsz te oda menni, ha ők már rég vették, amit te nem és fordítva. Az orvosira igaz a legjobban, hogy nem lehet, kivéve ha nem közeli ismerősöd a dékán, akkor megoldható, nagy nehezen, esetleg pénzzel, illetve ha van gyereked úgy hallottam, ez esetben nagy hercehurcával valahogy.
2010. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval te debrencben vagy és a gyereked meg pesten, így értem...hogy közel legyetek egymáshoz.
2010. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha át is lehet menni, csak másodév után!! Már leírták miért...az anatómiát pl más sorrendben tárgyalják a két egyetemen. De mivel másodév végén vszínűleg ugyanazokat a szigorlatokat kell megcsinálni, így talán lehetséges. Az SE TO-ján kellene érdeklődni.

De miért nem jó a DE? Az összes orvosi egyetem híres, azzal is jól fogsz járni.

2010. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért akarsz te átmenni?
2011. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!