Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceniek vagy Debrecen...

Izééékeh11 kérdése:

Debreceniek vagy Debrecen környékén élőők!?

Figyelt kérdés

ha szinésznő akarok lenni,hova érdemes mennem majd gimibe,az Adyba vagy a Tóth Árpádba? eddig úgy volt hogy a Tóth Árpádba megyek majd,de nem tudom hogy melyik a jobb...szerintetek hol van rá nagyobb esélyesm,hogy majd színésznő válhasson belőllem??

13L


2011. jún. 9. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem értelek.Az nem elég információ számodra, hogy a TÁG-ban nincs drámatagozat, az Adyban meg igen.Én TÁGos voltam, őszintén szólva annyira nem szerettem, főleg ahhoz képest hogy el vannak tőle ájulva.De ha változnának a terveid, és 5 év múlva már nem annyira biztos, hogy színésznő akarsz lenni, akkor inkább TÁG.A szüleiddel beszéld meg leginkább, hogy mit ajánlanak.
2011. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért akartam oda menni mert megkérdeztem nővéremet hogy hova menjek ha mindenképp szinészettel akarok foglalkozni és azt monta h a tóth árpádba mennyek ... másrészt bnőm is oda fog enni és az úgy tök jó xP....
2011. jún. 9. 17:21
 3/5 anonim válasza:
szinésznek akkor inkább csokonai.. tóth árpádba jártam 2hónapot de otthagytam mert eléggé pofára osztályoznak pedig akkor a fekete hajon kivül semmmi extra nemvolt rajtam
2011. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó: köszi a választ :))

jó nagy genyák már :SS akor sztem nem megyek oda,mert mivan ha jó vagyok és csak azért nem adnak jó jegyeket csakmert nem kedvelnek o.O

2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azonis csodálkoztam am h felvettek némettanár már ottis nagyon megszivatott pedig akk még eredeti hajszinem volt xD utána meg 2db karó meg 1db 2essel jöttemát am többi nemvészes legalábbis aki engem tanitott.. asszem szencsák erika neve némettanárnak ha nem ahoz kerülsz akkor nemlesz gáz XD
2011. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!