Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TÁG vs. Kossuth vs. Ady?...

TÁG vs. Kossuth vs. Ady? (Debrecen)

Figyelt kérdés
Elsősorban a biológia-kémia tagozat érdekelne a TÁG-ban és a Kossuthban, viszont az 5 éves nyelvi előkészítős képzésre is kíváncsi lennék az Ady-ban és szintén a Kossuth-ban. Aki esetleg tudna ezt-azt írni a szóbeli felvételikről is azt nagyon megköszönném!
2011. jún. 28. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
én is a TÁG-ba szeretnék menni biosz-kémia szakra :)) úgyhogy bocsi az off-ért de ez engem is érdekelne :) amm te melyik suliba jársz??
2011. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kossuthos vagyok, mind a két képzés nagyon jó. De persze teljesen különböző. A biosz-kémia tanárok nagyon szuperek, mindent megtanítanak. Nyelvisek, hát azt nem igazán tudom, hogy is vannak, de 11.-re két nyelvvizsgájuk van. Bár sajnos az angol tanári kar fele a legjobb, nagyon jól tanít, jól fogod beszélni a nyelvet, de a másik fele pocsék, szinte semmit nem haladnak. A németről meg ne is beszéljünk. Azok a tanárok meg nagyon sokat követelnek. De ők jól tanítanak. Ha lenne még valami kérdésed nyugodtan írj.
2011. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biológia-kémia a TÁG-ban a legjobb

kémiából és biológiából kell szóbelizni

nem tudom mit akarsz tudni én idén szóbeliztem és fel is vettek:))

2011. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A biosz "tanszék" :D Ölveti meg Futóné... Szeptemberben meglátogatom már őket :D

Amúgy a biosz a kossuthban elég jó, rengeteg orvos palánta indul onnan. A nyelvi képzés viszont... Azért van annyi nyelvvizsgás, mert mindenki magántanárhoz járt, legalábbis az én időmben még. Mindenki elmegy nyelvvizsgázni, aztán gyorsan leérettségizik, a végére pedig meg kell szüntetni a csoportot, mert olyan kevesen vannak, aki meg maradt, az is tojik rá magasról.


Nyelvi előkészítőben persze lehet más lesz.

2011. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Angolos vagyok, szeretem és jó is vagyok belőle, viszont ugyanez vonatkozik a biosz-kémiára is.Fogorvos szeretnék lenni,viszont nem tudom hogy ez a 4 év alatt nem változik-e meg, ezért gondolkozok a nyelvi szakon is és max felveszem faktnak a biokémet.Amugy mind a 3 suli szimpatikus,a matek írásbelitől és a szóbeliktől félek inkább.A biosz-kémián a szóbeli hogy zajlott? Ha jól tudom, néhány helyen szívesen veszik ha visznek el okleveleket,meg ilyen papírokat. :)
2011. jún. 28. 12:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Akinek még van valamilyen tapasztalata ezekről az iskolákról, az írhat!

Még a Csokonai V. Mihály Gimnáziumon gondolkozok, annak is a z olasz-magyar kéttannyelvűen. Erről valami vélemény?

2011. jún. 30. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyelvi a kossuthban nagyon jó :D A németet én is úgy tudom h kemény de megtanulják, a francia meg tapasztalatból mondom h jó :D
2012. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!