Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti jó ötletnek tartjátok? HELP

Ti jó ötletnek tartjátok? HELP

Figyelt kérdés

Nyelvtanfolyamra mennék jövő nyáron Törökországba.

Találtam egy olyan nyelvtanfolyamot, ami török-angol és ez nekem tökéletesen megfelel mert angolul perfekt beszélek, törökből meg majd középfokuzni szeretnék és kell egy kis gyakorlás.

A gond - egyesek szerint - az, hogy fiatal vagyok még...

Én nem tartom magam annak ehhez. 16 éves vagyok, és tisztában vagyok azza, hogy Törökországnak vannak veszélyes részei, de ez a nyugati fele egyáltalán nem az. Voltam már kint. Nem egyedül, de voltam.

És most se kollégiumban vagy idegeneknél szállnék meg hanem a legjobb barátomnál.

Szerintetek ? Ti is veszélyesnek tartjátok ?

Mindenképpen ki szeretnék menni, csupán véleményekre lennék kíváncsi :) Köszönöm :) (Viszont gyűlölködő válaszokra nincs szükségem)



2013. máj. 17. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a legjobb barát, olyan személy akivel személyesen is találkoztál már nem egyszer, akkor szerintem nem gond. Szüleiddel ültesd le egy asztalhoz és akkor meg lehet beszélni.

DE ha egy olyan személy, akit csak internetről ismersz, akkor én sem javaslom.

2013. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, ne mások véleményére alapozz hanem amit te szeretnél!

csak megkérdezem kíváncsiságból de ne befolyásoljon hisz előbb írtam de mi lesz a középiskolai tanulmányaiddal?

2013. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen nehogy kigyere egyedül.

Itt élek, és sajnos látom, hogy elég sok atrocitás éri a külföldi diákokat.

Középfokig otthon is simán meg tudsz tanulni.

Ha végeztél a sulival, és már minimum nagykorú vagy, akkor gyere.


A szüleid egyébként ilyen könnyen megengednék, hogy csak rajtad múlik?

2013. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!