Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ötletnek tartjátok?

Milyen ötletnek tartjátok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Kaposvárra járok suliba,de nem akarok kollégiumba lenni.Arra gondoltam elemgyek albérletbe,ahol max. 2-3 ember van rajtam kívül.Olvastam hogy havi 9000 ft lenne, az kb annyi mint a kollégiumi kajám, a rezsit meg majd spórolósan megoldom.Milyen az ötletem?
2009. aug. 12. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk tökéletesen működik (nem én vagyok albérletben, hanem valakik az iskolából). Csak legyen olyan is aki takarít.
2009. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyit kell fizetni?
2009. aug. 12. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát változó, de ha lehet, akkor konvektoros lakást keressetek, mert a távfűtéses nagyon drága. Szerintem a rezsi olyan 20000Ft-ból megvan, ha nem pocsékoltok. Ha többen mentek, akkor ez nem olyan sok, mert eloszlik.
2009. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!