Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha valakinek itthon nem...

Ha valakinek itthon nem sikerül bejutni államilag támogatott egyetemi képzésre, valószínűleg külföldön sem sikerülne neki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja oké, ezt megértem :)
2012. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezért is szeretnék Berlinbe, Münchenbe, Párizsba, Lyonba, Rómába, Milánóba vagy Torinóba menni leginkább.:D
2012. júl. 28. 12:23
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá, remélem összejön, amit tervezel :) Én Pécsen tanulok, mondjuk eleve pécsi is vagyok, nekem megszokott a város mérete, de tény, hogy mondjuk Budapesten pörgősebb az élet, én diploma utánra tervezem, hogy odamegyek lakni, dolgozni, vagy valamelyik külföldi nagyvárosba (mondjuk én dolgoztam már Pesten, ezért is hiányzik).

Ha külföldre akarsz menni, akkor azt vedd figyelembe, hogy te talán jobban jársz, ha már eleve ott kezdesz tanulni, mert neked már lesz hallgatói szerződésed.

2012. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mármint akkor lesz hallgatói szerződésed, ha itthon tanulsz, államin.
2012. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, éppen ez az egyik legfőbb ok igazából, amiért ki szeretnék menni. Egyszerűen nevetséges ez a "hallgatói szerződés".
2012. júl. 28. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!