Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Csak gazdagok vagy ösztöndíjas...

Csak gazdagok vagy ösztöndíjasok tudnak külföldön egyetemre járni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 16:17
 1/4 anonim válasza:
100%
hát valamennyi háttértámogatásra szükség van, még ha a tanulmány ingyen is van, mint Skóciában ingyen van a felsőoktatás, ezért is érdemes odamenni, azonban a koleszt vagy szállást és az ellátást neked kell állnod.
2012. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így van.
2012. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha össze tudsz spórolni kb 500-700ezer ft-ot, mielőtt kimész, akkor nem szükséges a támogató családi háttér. Csak el kell kezdeni dolgozni suli mellett. Ami a jó, külföldön nincs annyi tanórája egy diáknak, mint otthon.

Csak ugye, amíg az ember félrerakja azt a pénzt, ami az első pár hónapra kell...és mindig ott van az, hogy mi van, ha nincs munka. Ha bátor és életrevaló vagy, belevágsz,viszont félénken, hogy nem mersz megszólalni illetve menni munkát keresni naponta, nem érdemes még csak gondolkozni se rajta.

2012. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy táskányi ruhával jöttem ki ausztriába, volt egy ismerős, akinél nyáron lakhattam míg dolgoztam (2 hónap), ezzel a kezdőtőkével láttam neki a tanulásnak és persze mellette folyamatosan dolgozok kb heti;10-20 órát, amiből kényelmesen megélek.
2012. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!