Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olaszországban szeretnék majd...

Olaszországban szeretnék majd egyetemre járni. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit gondolok róla? Hajrá!! Van pár jó egyetem ott, azt mondják. Mondjuk az élet olcsó nem lesz, esélyes, hogy dolgoznod kell majd tanulás mellett, ha csak nem találsz valami tökjó ösztöndíjat, amit igazából kétlek...
2012. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Olaszországban nem túl magas az oktatás színvonala. Meg ott is válság van.
2012. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De szívesen mennék én is oda továbbtanulni! Már az ottlét is élmény lenne...:) Reálisan nézve ez igen biztos anyagi hátteret igényel. Ha ez megvan, akkor spuri!:D Majd meséld el, mi lett.
2012. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, van pár jó egyetemet, már párat ki is néztem. Igyekszem, hogy a legjobban hozzam ki magamból, és sikerüljön.

Az igazi "dolce vita":) egyszerűen imádom! Majd mesélek!

2012. ápr. 3. 20:02
 5/7 Cortega válasza:
Mindenképpen tanulj meg olaszúl! ;)
2012. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt biztos megteszem :)
2012. ápr. 11. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Én olasz kéttannyelvűs vagyok, és erősen gondolkodom ezen a lehetőségen. Csupán egy tényező hátráltat: nagyon drága ország. Mind a tanulás, mind a lakhatás szempontjából.

Mondjuk engem Milánó (esetleg Firenze vagy Bologna) érdekelne, egyik sem olcsó város sajnos. :(

2012. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!