Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van esélyem kimenni tanulni...

Van esélyem kimenni tanulni spanyolba, franciába. Mit csináljak, vagy hogy?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok csak angolt tanultam. a rokonaink kint élnek S. és F.-ben de nem beszélnek magyarul (így az angolt is tudom gyakorolni) Arra gondoltam hogy közép iskolában valamelyik nyelvet pluszba még elkezdem tanulni. És csak 10.-esként mennék ki külföldre. mehetnék spanyol vagy francia kéttanyelvű be is onnan biztos könnyeben elengednek,vagy nem tudom ilyen kor hogy van, halasztanom kell egy évet vagy ha kéttanyelvű suliba járnék akkor át engednek mert biztos már lenne egy nagyon jó nyelvtudásom(és csak gondolom vizsgáznom kell)
2011. szept. 14. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barbiiii válasza:
Én másodikos vagy egy spanyol-kéttanynyelvű suliba és 1 év alatt elértük a középfokot. Szerintem nagyon nehéz dolgod lenne, ha 10-be kimennél, mert ott van a többi tantárgy is. Arra nem gondoltál inkább hogy csak nyaranta lagyél kinn mondjuk a spanyol rokonaidnál, mert akkor is sokat fejlődhetnél angolból és spanyolból és megismerhetnéd az ottani életet?
2011. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!