Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnám befejezni a...

Hogyan tudnám befejezni a sulit Angliában? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most 10. évfolyamos vagyok egy budapesti gimiben. Van egy középfokú angol nyelvvizsgám, de készülök az emeltszintű angol érettségire.


Lehetséges, hogy egy éven belül Angliába költözünk a családdal. ugye még 2 évem van érettségiig... Azt nem tudom, hogy ha kint folytatom a középiskolát, csak ugye angolul, akkor szerintetek le tudok így érettségizni? csak nagyon nem szeretném előről kezdeni az egészet (mert ugye angol töriből, irodalomból pl egy szót sem tudok...) vagy ez hogyan működik??


Esetleg, ami a legjobb lenne, nem tud valaki egy Angliai magyar iskolát? ahol magyarul tanítanak a magyar tanrenddel megegyezően, magyar tananyagot, stb???


az érettségi mindenképp kell, de nem szeretném újra járni az első 2 évet kint...


előre is köszi!


2011. ápr. 18. 18:39
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok én is most kutatok, hogy hogy smint mennek oda kint tanulás szempontjából a dolgok.

Ha gondolod írj erre az e-mailre aztán kettőnk informáltságából hátha többet összetudunk hozni.

tobor(kukac)citromail(pont)hu

2011. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!