Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol talalok ilyen egyetemet?

Hol talalok ilyen egyetemet?

Figyelt kérdés
Kulfoldre szeretnek menni tovabbtanulni, lehetoleg valamelyik skandinav orszagba, ott ugy tudom, hogy nem kell tandijat fizetni. Keresgeltem a neten, de sehol sem talaltam matek szakot, alapkepzesen, angolul. Ha tudtok ilyen szakot akkor kerlek irjatok meg, es a tapasztalatokat is, ha van hozza. Vagy ha esetleg tudtok mashol egyetemet aminek van ilyen szakja, annak is orulnek.
2010. dec. 25. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Dánia-népfőiskolák

nézz utána

2010. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Skócia?

2010. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Egyesült Királyságban most vezettek be óriási tandíjat, nem ajánlom.
2010. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egész Egyesült Királyságban?


Ha jól tudom, csak Angliában; így Skócia még szóba jöhet.

2010. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen az eddigi valaszokat, meg varok ha vannak. Ez a skot egyetem amit kuldtek ez tetszik. Tudnal bovebben meselni rola?
2010. dec. 25. 15:11
 6/8 A kérdező kommentje:
a dan egyetemeknel sehol sem talalok matek szakon alapkepzest, tudna vlk kuldeni egy linket, ha van ilyen?
2010. dec. 25. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy az adott állam állampolgára, akkor fizetned kell tandíjat, az Egyesült Királyságban egészen biztosan. Viszont ha dolgozol mellette, akkor kifizethető összeg annak ellenére is, hogy most megy a felháborodás épp, mert megemelték. Viszont az sem elhanyagolandó, hogy ehhez az adott nyelvet megfelelő szinten kell ismerned (pl nem tudom dánul tudsz-e).
2010. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell dánul tudni, minden egyetemen van angol nyelvű képzés.
2010. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!