Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok egy jó fősulit?...

Hol találok egy jó fősulit? Egyetemet?

Figyelt kérdés

Én abban kérném a segítségeteket, hogy nem tudom milyen suliba menjek tovább Pesten vmi főiskola kellene, nyíregy, Debrecen is akár,ott ami jó szakma ..amit szüleim is elfogadnak és kevés pontszám is elegendő hozzá.

Nekem van érettségim is meg szakmám is! A német nyelvem is jó , szeretem a történelmet, a földrajzot is!fizetős is jó!


2010. jan. 14. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu
2010. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12:48-as vok, ne hari rossz nem jó oldalt linkeltem..és nem is kapom amit akartam
2010. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
geográfus? földmérő/"földmérnök"? Ezeket a szüleid is megbecsülnék és nagy rá a kereslet. ELTE ttk földtudomány/földrajz, és ugyanez a debreceni egyetemen is van talán.
2010. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válassz olyan szakot amivel majd több munkakörbe tudsz melózni...közgáz..:D
2010. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!